Ditët e fundit për moderatoren Arbana Osmani kanë qarkulluar shumë lajme në lidhje me ndarjen e saj nga bashkëshorti pas një martesë 16-vjeçare.

Gjithashtu shpesh është vënë në qendër të kritikave lidhur me trajtimin e disa historive në emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”. 

Ajo nuk është shprehur në asnjë çast në lidhje me këto lajme, ndërkohë mbrëmjen e djeshme ka publikuar disa video ku shfaqej mjaft në formë

Osmani ishte duke kënduar dhe kërcyer në ditëlindjen e një prej bashkëpunëtoreve të saj në emision dhe dukej  më në formë se kurrë

 Moderatorja e njohur gjithnjë e ka mbajtur larg vëmendjes së publikut jetën e saj private./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/te-gjithe-flasin-per-divorcin-e-saj-arbana-osmani-ben-kete-reagim-619230/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here