Pasi shijoi të birin për 5 muaj, duke mos marrë pjesë në pothuajse asnjë aktivitet publik që përmban protokolli i familjes mbretërore, tashmë Meghan Markle është rikthyer totalisht në jetën publike.

Prej disa ditësh Duka dhe Dulesha i Sessex dhe i vogli Archie Harrison Mountbatten-Ëindsor, ndodhen në Afrikë për turin e parë zyrtar si familje. Përpos fjalimeve, apo takimeve që Meghan dhe Harry kanë në turin afrika, një rëndësi e veçantë e po ashtu me kureshtje shihet edhe veshja e Meghan.

Më poshtë gjeni 7 veshjet me të cilat Dukesha e Sussex është paraqitur në takimet e saj në Afrikën e Jugut, që sigurisht do të pasohen me të tjera ‘outfit-e’ deri në fund të turit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here