Ndoshta nuk janë të vetmet që kanë bërë një gjë të tillë, duke dalur në skenë apo në publik pa të brendshme, por janë ato që janë zënë nga fotografët.

Indeksonline ju sjellë disa foto që tregojnë se Tuna,Zajmina,Bleona,Rovena, Genta dhe Angjela kanë dalur në publik pa të brendshme e me qëllim apo jo këtë nuk mund ta dimë ama ato e kanë bërë një gjë të tillë./indeksonline/.

Shikoni fotot :

Angjela Martini

Bleona Qereti

 

Tuna

Adelina Berisha

Genta Ismajli

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here