Zayn Malik publikoi në Twitter një status ‘Gigi të dua’ dedikuar ish të dashurës.

Por Gigi nuk ka pranuar të kthehet me këngëtarin.

Arsyeja pse modelja vendosi ti japë fund është për shkak se e di se marrëdhënia e tyre nuk do funksionojë.

Një burim tha se Gigi dhe Zayn ende flasim me njëri-tjetrin

Zayn Malik publikoi në Twitter një status ‘Gigi të dua’ dedikuar ish të dashurës.

Por Gigi nuk ka pranuar të kthehet me këngëtarin.

Arsyeja pse modelja vendosi ti japë fund është për shkak se e di se marrëdhënia e tyre nuk do funksionojë.

Një burim tha se Gigi dhe Zayn ende flasim me njëri-tjetrin

Burimi shtoi se modelja ka ende ndenja për Malik por mendon se lidhja e tyre nuk do ecë.

Çifti raportohet se është ndarë në janar, por deri tani nuk ka shenja rikthimi mes tyre.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here