Si një nga fitueset e çmimit Oscar, Penelope Cruz është e njohur për skenat e saj nëpër shumë filma ku “gjuhet” herë andej herë këndej.

Por ajo që ndodhi ditë më parë gjatë xhirimit të filmit “The Counselor”, ka qenë diçka vërtetë e papritur.

Aktorja 38 vjeçare ka pësuar diçka jo të mirë, derisa ka qenë e shtrirë në dysheme, asaj gjatë xhirimeve i kanë dalë në shesh të brendshmet.

Me fustanin e kuq dhe të brendshmet pink që u panë në fokusin e kamerës, dikush natyrisht është dashur ti thotë aktores të ndalojë së luajturi sepse ka diçka të papritur. Diçka jashtë skenarit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here