Në median online kanë shpërthyer lajmet për një largim të mundshëm të Ledion Liços nga Top Channel, dhe akoma më shumë një mesazh të tijin drejtuar stafit të “The Voice” ku i thotë se heq dorë ndër të tjera, për shkak të problemeve të televizionit me pagat e punonjësve.

Por moderatori i njohur, ka mohuar të ketë ndodhur diçka e tillë. Në një reagim për Newsbomb, Ledion Lico, i cili është i martuar me Sara Hoxhën, vajzën e të ndjerit Dritan Hoxha, pronarit të TCh, thotë se mesazhi është një sajesë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here