Tayna është prej këngëtareve më të adhuruar në vend, sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Por, repereja nga Prizreni është edhe një femër e bukur dhe linja perfekte dhe fytyrë si kukull.

Reperja e njohur është mjaft e ndjekur në Instagram, ajo aty poston imazhe të ndryshme e që tërheqin vëmendjen.

Edhe fotografia e fundit që ka ndarë me adhuruesit e saj, Tayna erdhi e mahnitëshme, me grim dhe flokë të rregulluara ajo e kompletoj dukjen me buzëqeshje e që dukej për mrekulli.

Ndryshe, projekti i fundit i Taynas është kënga ‘Kce’ ndërsa ajo ka treguar se po punon në projekte të reja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here