Taylor Swift puth Selena GomezAjo është pjesë e skuadrës së Taylor Swift e cila e ndihmoj të sjellë në jetë këngën Bad Blood.

Dhe Taylor festoj të dielën mbrëma për qmimin që kishte marrë dhe pjesë e festës së saj ishte edhe Selena Gomez.Selena dukej e mrekullushme me një fustan të zi të ndarë në dysh, dhe mori një puthje nga shoqja e saj, Taylor Swift.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here