Taylor Swift i përgjigjet 73 pyetjeve të fansave në një video, duke i treguar shtëpinë e saj Swift, për të gjithë fansat e saj ka bërë publike gjithçka rreth shtëpive të saj si dhe apartamenteve që ka ajo.

25 vjeçarja shpalosi të gjitha rreth asaj që ajo ka brenda shtëpisë në Nashville, Manhattan e në disa vende të tjera poashtu.

Këngëtarja Taylor, ka treguar para kamerave zonën e shtëpisë ku ajo ka pianon derisa edhe pranë saj thur tekstet e këngëve të saj, njofton Klan Kosova.

Taylor Swift i përgjigjet 73 pyetjeve të fansave në një video, duke i treguar shtëpinë e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here