Taylor Swift dhe Tom Hiddleston i japin fund romancësTaylor Swift dhe Tom Hiddleston i kanë dhënë fund lidhjes së tyre e cila zgjati më pak se tre muaj.

Ndarja e çiftit vjen një ditë pasi një burim tha për Daily Mail se ylli i muzikës Pop nuk ndjehej rehat me dëshirën e aktorit 35 vjeçar për të patur një romancë shumë publike.

Tom i kërkoi Taylor ta shoqëronte në Emmy Awards në fund të këtij muaji, por ajo nisi të dyshonte nëse ai po qëndronte me të për “arsyet e duhura” dhe pas kësaj vendosi t’i jepte fund marrëdhënies së tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here