Taulant Bajraliu dhe Arday sjellin bashkëpunimi e ri Artistët Taulant Bajraliu dhe Arday kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri “Ajo”

Kënga është produkt i “Black Fish” dhe është punuar nga Genc Prelvukaj, gjersa tekstin e ka shkruar vet Arday.

Videoklipi është realizuar në disa lokacione në Kosovë, gjersa mban firmën e po të njejtit produksion që ka realizuar edhe këngën.

“Ajo” pritet të jetë suksesi i radhës për dy artistët. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here