Elita Rudi më në fund ka filluar të shfaqë barkun e rrumbullakosur.

Deri tash është fshehur, por Elita Rudi tashmë ka thyer akullin dhe ka filluar të publikojë fotografi ku shihet shtatzënë.

Së fundi, Elita vjen shumë elegante, ku duket se është zbukuruar edhe më shumë.

Ajo shihet në një fustan të gjatë ndërsa mban barkun me duar, e për shtatzëninë Elita thotë se po e dashuron këtë periudhë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here