Tara lutet për fitoren e Shqipërisë Blero ka publikuar një fotografi të vajzës së tij, Tara, teksa puth librin e shenjtë.Këngëtari njihet si një tifoz i madh i futbollit dhe nuk ka dyshim se mezi pret ndeshjen ndërmjet Shqipërisë dhe Serbisë që zhvillohet të enjten.

“Të gjithë do t’i lutemi Zotit për datën 8 tetor! Forca SHQIPRIA Zoti ju bekoftë djem”.

“Si do që të jetë rezultati, ne jemi krenarë me ju. P.S. e postova këtë foto, sepse do t’ju sjellë fat. Tara”, ka shkruar Blero në postimin e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here