Tara festoi ditëlindjen me të dy prindërit Edhe pse kanë ndarë rrugët tash e sa kohë, Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi si prindërit e Taras, janë bërë sërish bashkë të festojnë ditëlindjen e saj të gjashtë.

Ne ishim të pranishëm në ditëlindjen e vajzës ku gjithçka nga festa ishte thjeshtë përrallore.

Këto janë fotografi që ShowbiziOnline i ka realizuar gjatë festës./ShowbiziOnline/.

Tara festoi ditëlindjen me të dy prindërit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here