Tamara Ecclestone dhe Katie Pricie, kanë tërhequr më shumë se ç’duhet vëmendje në premierën e Skyfall, duke lënë disi në hije pikërisht protagonistët e filmit.

Vajza e bossi-t të Formula 1 kishte veshur një fustan shumë të haapur, duke nxjerrë më shumë se ç’duhet gjoksin, por edhe kofshët.

Edhe modelja tjetër, Katie Pricie, dukej shumë provokuese me veshjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here