E zhveshur nudo dhe e mbuluar në pjesët intime me revista. Është sërish Tamara Eçlestone që pozon për fotografët duke u treguar mjaft bujare për fansat.

Vajza e bosit të Formula 1, Bernie Ecclestone ka pozuar sërish për shfaqjen që do të nisë në Channel 5 të titulluar “Billion Dollar Girl” që nis në 4 nëntor.

E kam bërë foton për të treguar se skam asgjë për të fshehur dhe se shpresoj që shfaqja e re të tregojë Tamarën reale.

Ka shumë keqkuptime rreth meje dhe rreth asaj që unë jam ndaj është momenti që njerëzit të dinë të vërtetën për jetën time”, tha Tamara, babai i së cilës ka një pasuri prej 2 miliard paund.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here