Tamara Ecclestone një mama në formë të shkëlqyer Është hera e nëntë që modelja Tamara Ecclestone bënë pushime këtë vit. Ajo po shijon çdo minutë të kohës me diell në Bahamas.

Bukuroshja zeshkane u fotografua teksa po kalonte ditën në plazh bashkë me burrin e saj Jay Rutland dhe vajzën e tyre të adhurueshme Sofia. Tamara, ekspozoi kthesat e mahnitshme të trupit në bikini ngjyrë të bardhë dhe vjollcë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here