Një modele bukuroshe, e cila njihet si Kim Kardashiani ruse po tallet në rrjet sepse i ka këmbët si salsiçe.

Anastasia Kvitko, 22 vjeçe nga Kaliningrad-i, është në qendër të ngacmimeve të 5.4 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, pasi publikoi një fotografi, ku fansat mendojnë se ajo ka shtuar peshë.

Xhinset e veshura janë të çara në kofshë dhe të ngushta, e mishi i 22 vjeçares duket si ai i një salsiçeje të zier.3 4 5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here