Talenti sekret i NoresNora Istrefi, e cila sapo është bërë nënë, këndon prej vitesh. Talenti i saj në muzikë është evident dhe ajo ka prezantuar shumë këngë e videoklipe për publikun e gjërë.

Nëse keni menduar se Nora di vetëm të këndojë, atëherë e keni gabim.Këngëtarja e ‘’S’je my lifestyle’’, ka thënë se talenti i saj sekret është baleti.

Këngëtarja vallëzon shumë mirë, por megjithatë mendon se ajo ka shumë talent edhe për balet.Me gjasë, kjo ka qenë ëndërra e fëmijërisë së Nores, të cilen mund ta realizoj tek e bija e saj Rene.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here