Këngëtarja Shkëndije Mujaj para pak minutash ka bërë publike një foto të re  Ajo në këtë foto shihet së bashku me motrën e saj Krenare Mujaj.

Të dy motrat ngjajnë shumë mes vete dhe pa dyshim se motra e Shkëndijes duket shumë e bukur.

Me këtë foto që Shkëndija ka publikuar shfrytëzon rastin ti njoh fansat e saj me motrën por edhe të i uroj asaj ditëlindjen.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here