“Ta ha gojën” vjen nga Blero dhe UkiKëngëtari i njohur, Blero në bashkëpunim me Uki-n kanë lansuar klipin e këngës më të re “Ta ha gojën”.

Traileri i këngës ishte paralajamëruar disa ditë më herët nga Indeksonline.

Për realizimin e klipit është përkujdesur ASHA, ndërsa për teksin Uki, kurse instrumentali është bërë nga Prygo dhe Elephant.

Për realizimin e klipit janë shfrytëzuar resortet luksoze të bregdetit turk.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here