Bukuroshja Jojo Babie njihet për paraqitjet e saj ekstravagante dhe provokative.

Kësaj radhe ajo është paraqitur në një sërë pozash të ndryshme pa sytjena në të cilat shfaq gjoksin e saj shpërthyers, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Seksbomba e quajtur, Jojo Babies ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish prej hiç më pak se 5.2 milion sish të cilët pëlqejnë dhe komentojnë selfitë e saj seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here