bleonaganiu“I like this more! Gani zemra…Sytë e tu, sytë e tu, me gjithë dritat që kam parë, me gjithë yjet rreze ar, me gjithë lumenjtë, liqenet blu, shëmbëllejnë sytë e tu…”.

Ky ishte postimi në “Facebook”-un e këngëtares Bleona Qereti, i cili i pasqyrohej fotos dhe syve të bashkëshortit të saj, Gani Bardha. S’e di nga e gjithë kjo dashuri e këtyre ditëve për bashkëshortin e saj, por vargjet e këngës janë marrë nga repertori i këngëtarit shkodran, Frederik Ndoci.

Ndërsa, Bleona e ka lansuar këto ditë një reklamë të videos ‘Pass Out” dhe flitet se video do të jetë shumë ‘hot’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here