Sylvester Stallone ngrit vetullat nga kënaqesiaStallone është krenuar pasi që pritet që të merr çmim në Festivalin e Filmit në Venecia.

Por, ky ka qënë më shumë se kënaqësi e suksesit të tij pasi që aktori i filmit Rambo zakonisht vuan nga komplikimet pasi që rri si i ngrirë.

Në filmin e ri aksion përpos Stallone luajnë edhe Bruce Willis, Jet Li, Dolph Lundgren, Jason Statham dhe i nominuari për çmimin Oskar, Mickey Rourke.

Filmi flet pr një skuadër mercenarësh të cilët shkojnë në Amerikën Jugore për ta rrëzuar nga froni një diktator.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here