Sylvester Stallone feston 70-vjetorinSylvester Stallone dhe bashkëshortja e tij Jennifer Flavin vazhdojnë ende të festojnë 70-vjetorin e aktorit të famshëm në një jaht luksoz në St. Tropez.

Protagonisti i filmit “Rocky” ka treguar muskujt të mëdhenj i veshur me një bluzë të zezë.

Sylevester ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij 47-vjeçare, e cila dukej në një formë perfekte trupore e veshur me një palë bikini të bardha.

Duket se aktori hollivudian ka kaluar një ditëlindje të mrekullueshme i rrethuar nga familja e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here