Swift raportohet se është këshilluar nga nëna e saj Andrea ta lërë mënjanë jetën e dashurisë dhe të përqendrohet në punë.

Sipas mediave amerikane, këngëtares i është thënë se thashethemet për lidhjet me Taylor Lautner, Cory Monteith dhe John Mayer, mund të kenë ndikim negativ në imazhin e saj.

Andrea i ka thënë Taylor se ajo duhet ta vendosë karrierën para dashurisë.

Andrea, e cila mundohet të ketë kontroll në karrierën dhe jetën personale të këngëtares, mendon se Taylor ka punuar shumë për të lejuar që gjithçka të shkojë poshtë për shkak të një mashkulli”, ka hënë burimi i afërt me 20-vjeçaren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here