Kompania e njohur e bizhuterive dhe e arit, “Swarovski” ka paralajmëruar se do të mbajë një sfilatë mode në Prishtinë më datën 30 korrik.

Sfilata do të quhet “Në krahët e fantazisë”, përderisa në këtë sfilatë janë ftuar personalitete të njohura nga Kosova. 

Sfilata do të mbahet në objektin e qendrës tregtare Albi Mall, ndërkaq në të pritet të marrin pjesë edhe politikanë dhe fytyra të njohura të modës dhe artit nga Kosova dhe jashtë saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here