Modelja e Victoria Secret Candice Swanepoel natyrisht që nuk mund të akuzohet se nuk i kushton vëmendje trupit të saj.

Biondja është fotografuar në plazhet e jugut të Francës teksa po relaksohej dhe po kujdesej për gjoksin e saj por jo vetëm kaq. Pasi ka kryer një automasazh 22 vjeçarja ka preferuar të luajë me ujë duke fresuar pjesët intime.

Candice ndodhet në Francë dhe atje do të realizojë një set me foto për reklamimin e të brendshmeve të reja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here