Modelja jugafrikane, Candice Swanepoel, edhe më tej mbetet mbretëreshë e modelimit.

Bukuroshja vazhdon të mahnitë me paraqitjet e saj në pistat e modës dhe në setet fotografike për shtëpinë e veshjeve të brendshme, Victoria’s Secret.

Gjatë një seti më të ri fotografik ajo i ka treguar adutët e saja me veshje të pakët në trupin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here