Zajmina-1Zajmina Vasjari shfaqet e mahnitshme në setin e saj të fundit fotografik, realizuar nga fotografi Juxhin Kurti.

Zajmina shfaqet jashtëzakonisht provokuese, si dhe prezanton edhe modelin e saj të ri të flokëve.

Zajmina pritet që së shpejti të vije me këngen e saj më të re, nën ritmet Hip- Hop.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here