Miranda Kerr ka njoftuar se është shtatzënë. 35-vjeçarja australiane do të bëhet nënë për herë të dytë.

Ky është fëmija i saj i dytë me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel. Në një deklaratë, përfaqësuesit e saj thanë: “Miranda, Evan, Flynn dhe Hart do të mirëpresin një anëtar të ri në familjen e tyre.”

Ajo dhe Evan janë martuar në maj të 2017 dhe janë më të dashuruar se kurrë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here