Rita Ora mahniti të gjithë me performancën e mbrëmshme në X Factor Australia ku interpretoi hitet e saja “R.I.P” dhe “How We Do” bashkë me konkurentët.

Ajo u ngjit në skenë me konkurentet femra të cilat kënduan pjesën hyrëse të këngës. Konkurentët meshkuj u ngjitën në skenë më vonë të cilët “flirtonin” me Ritën gjatë këngës.

Për më shumë ja ku sjellim edhe videon e interpretimit të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here