Pop ylli, Elvana Gjata, ka lansuar videoklipin e ri të këngës “Gjaku Im”, i cili për dallim nga videoklipet tjera sjell bukuroshen shqiptare me një imazh të ri.

Elvana shfaqet me një imazh më mistik, duke pasqyruar kohërat e lashta dhe një dimension të ri, diçka që nuk është parë më herët nga artistët shqiptarë.

Pa dyshim, Elvana me këtë videoklip ka dashur të tregojë se përpos talentit të saj muzikor, posedon edhe talent artistik.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here