Një gëzim në familjen Hoxha ka bërë gjithë anëtarët e familjes sëbashku.

Ka qënë Rezarta Shkurta ajo që ndau me fansat momentet nga kjo festë e harreshme.

Ditën e djeshme vajza e Rezarta Shkurtës dhe nipit të dikaktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha festoi 5 vjetorin e lindjes.

Fesata e stërmbesës së diktatorit Hoxha është organizuar në super vilën  e tyre.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here