Rep grupi Etnon është në përgatitje të një super albumi ku janë të përfshira disa super bashkëpunime me yjet elitare të estradës.

Në album pritet të marrin pjesë Lyrical Son, Mc Kresha, Dafina Rexhepi dhe shumë të tjerë, teksa nuk është bërë e ditur data e lansimit të albumit.

Burimet e Telegrafit kanë mësuar se tashmë Etnon ka gati këngët me Noizyn, Kaos dhe bashkëpunimin e madh me DJ Blunt dhe Presionin, duke bërë bashk kështu reperë të studiove të ndryshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here