Bukuroshja Suada Sherifi ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël gjatë qëndrimit të saj më të dashurit e zemrës.

Në këtë foto ajo ka pozuar së bashku me bashkëshortin e saj dhe vogëlushen Deizi. Në këtë mënyrë ish-missi ka treguar sesi i kalon mbrëmjet me familjarët e saj.3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here