Suada Sherifi është një nga vajzat më të bukura shqiptare e kushdo që do e kishte në krah do të bëhej sadopak xheloz për të.

Edhe bashkëshorti i saj sigurisht që shpesh provon ndjenjën e xhelozisë. Këtë të shtunë e ftuar në “Thumb”, Suada ka treguar se kanë patur probleme.

“Kemi patur shumë probleme xhelozie të them të vërtetën. Ka patur një moment kur unë e kisha lënë telefonin silent po bëja muhabet me një shoqen time në makinë. Ky mua (më kishte marrë) 50 herë në telefon. Unë isha në atë botën e muhabetit. Kur pashë telefonin isha: Oh no! Unë kam besim tek personi që kam në krah.”- u shpreh bukuroshja e ekranit, duke shtuar se ajo vetë êshtë tolerante dhe brenda vetes i ka më të qarta gjërat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here