‘Stupcat’ vrapojnë në krah të Mimoza KusaritAktorët e mirënjohur të humorit Stupcat, Vedat Bajrami dhe Osman Azemi në disa fotografi të publikuara shihen se janë duke bërë vrap edhe atë nën shoqërinë e kryetares së komunës së Gjakaoves, Mimoza Kusari-Lila.

Atmosfera duket shumë e ngrohtë dhe natyrisht nuk mungojnë as batutat e ndryshme nga humoristët shqiptarë. Ata gjinden në një pjesë malore të rrethinës së Gjakovës dhe këtë vrap nuk kan hezituar ta quajnë “Gjakova Marathon”, transmeton prive.al.

Nuk është hera e parë që zonja Mimoza Kusari-Lila është pjesë e aktiviteteve të këtij lloji pasi që ajo është antare e klubit “Gërmia 555” një grup i cili merr pjesë në shumë aktivitete të vrapimit, por duket se tashmë edhe Stupcat i’u kanë bashkangjitur grupit.

‘Stupcat’ vrapojnë në krah të Mimoza Kusarit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here