Stupcat në mesin e femrave turke Të dashurit e ekranit televiziv, tre aktorët e njohur si Stupcat, kanë publikuar një foto së bashku, ku shihen në mesin e disa femrave turke, shkruan Indeksonline.

Në fakt, nuk bëhet fjalë për turqeliket, por për femrat që ndihmojnë Stupcat në realizimin e serialit “Skanderbegu”.
Vedat Bajrami ka publikuar një foto në Instagram, ku shihet Mensuri me një personazh tjetër, dhe femrat mbrapa tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here