Pas Evropës e Australisë, stuhia Rita Ora do të përfshijë edhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kështu transmetojnë mediat britanike lajmin për turneun e ardhshëm të Ritës në SHBA, ku ajo do të performojë bashkë me dy artiste femra australiane, DJ Havana Brown nga Melburni dhe Iggy Azalea, një këngëtare e ndikuar nga muzika rep, nga New South Wales, Australi.

Bazuar në kombinimin e performueseve, këto koncerte pritet që për fansat të jenë festat më të mëdha në jetën e tyre.

Turneu i shkurtër, me gjithsej 5 koncerte, do të fillojë me 23 tetor në Yost Theater në Santa Ana, Kaliforni, për tu përmbyllur në Highline Ballroom në New York, më 30 tetor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here