AnistonJennifer Aniston transformohet në një bombë seksi në filmin ‘We’re the Millers’.

Në trajlerin e pacensuruar të filmit, që pritet të dalë në shtator, artistja që luan rolin e një striptisteje duket me të brendshme seksi dhe provokuese.

Filmi që është një komedi premton shumë humor, por edhe një dozë të mirë erotizmi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here