Stresi zhvishet në skenë Stresi ka mbajtur një koncert për mbamëndje në Prishtinë me datën 1 maj dhe atë derisa ka argëtuar mbrëmë publikun prishtinas deri në orët e vona të natës Teatrit Oda ishte i tëri i Stresit më datën 1 maj në Prishtinë.

Ai ka përformuar para një publiku të madh deri është zhveshur para publikut prishtinas.

Kjo nuk do të jetë hera e fundit e Stresit që do të këndojë në Prishtinë pasi që ai gjatë verës pritet të vije me një hit të nxehtë me Morena Tarakun, ku sigurisht do ta bëj edhe më të nxehtë atmosferën.

Këtë ai e ka konfirmuar më herët në një intervistë për emisionin Express Rozë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here