Stresi tregon babanë e tijKëngëtari Arkimed Lushaj, ka postuar një foto me babanë e tij, Sali Lushaj, ndërsa fotoja është komentuar gjerësisht në rrjetet sociale.
Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ka një histori përplasjesh me forcat e rendit.

Edhe babai i tij, Sali Lushaj ka disa të tilla.

Dikur ai ka qenë truprojë e Sali Berishës dhe vazhdimisht thotë se është i angazhuar pro PD-së.

Një komentues, duke folur për foton, thotë se Stresi ka dalë në foto me “nonën”, një etiketim i të rinjve për të fortët.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here