Stresi tani është i lirë, mban koncert në TiranëReperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, gjatë zgjedhjeve u ndalua nga policia, aryeja lidhej me një vepër penale, për çka reperi ishte arratisur pak kohë më parë nga Shqipëria.

Ndonëse u arrestua dhe u mbajt për pak orë në stacion policor, Stresi me të shpejtë u lirua.

Ishte ndërhyrja e shpejtë e të atit që punon në forcat e rendit, apo…?

Stresi është aq i lirë, sa këto ditë do të performoj edhe në një klub në Tiranë. /Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here