Stresi pësoi aksident, ja foto pas daljes nga spitali Stresi ndodhej mbremjen e djeshme ne ditelindjen e Kledi Bahitit dhe ashtu sic tashme eshte bere dhe publike ai pesoi nje aksident automobilistik gjate rruges ne kthim.

Burime te sigurta tregojne se ai kaloi mbremjen ne spital por fatmiresisht nuk ndodhet ne rrezik, mjeket sot e lejuan te dali nga spitali por prap se prap krahun e ka te lenduar.

Per fansat e tij me te zjarrte kemi mundur te sigurojme nje foto te sapo bere pas daljes se tij nga spitali.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here