Ndonëse historia e tyre është përfolur gjatë në media, asnjeri prej tyre s’e kishte pranuar që ekziston një lidhje mes të dyve…

Gjithçka ishte diskrete, derisa vetëm një javë më parë Stresi deklaron në emisionin “Helm” të G.M.Radio se është i dashuruar me Enxhi Kamenicën, të infiltruarën e “Big Brother 3”.

Enxhi gjithmonë e ka mohuar, madje pak kohe me pare doli dhe nje foto e saj me rivalin e Stress, Noizyn. Stresi po ashtu i është shmangur, por deklarata e të dielës së shkuar s’ka nevojë për komente.

Jam i dashuruar me Enxhin”, ka thënë Stresi për t’i lënë më pas rradhën Ronelës dhe Enit për ta uruar. Ja tek iu shtua edhe një çift tjetër showbizzit shqiptar… (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here