Stresi: Jam djalë i keq Stresi njihet si njëri ndër reperët më problematik shqiptar.

Madje, ai këtë fakt e pranon dhe e thotë edhe vetë, shkruan Indeksonline. Në llogarinë e tij në Instagram ai ka shpërndarë një foto të zakonshme teksa i ka bashkangjitur edhe një shkrim.

“Djalë i keq për gjithë jetën”, ka shkruar ai.
Kujtojmë se Stresi jo rrallë herë është ndjekur nga Policia për vepra të ndryshme penale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here