JonidaRevista Cosmopolitan sjell një përmbledhje të veshjeve më të mira, fotografuar në rrugë, gjatë ditëve të javës së modës, pranverë/verë 2014.

Frymëzuar nga  rrugët e Milanos, Nju Jorkut, Parisit apo edhe Londrës. Në këtë album fotografish bën pjesë edhe një prej këngëtareve shqiptare, e shquar për paraqitjen e saj të jashtme.

Jonida Maliqi pak ditë më parë, e shoqëruar nga këngëtarja tjetër, Rovena Dilo kanë qenë prezente në ditët e javës së Modës në Milano, ku dhe është fotografuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here