Joss Stone është e hutuar nga reagimi i kritikëve në Britani të Madhe, ndërsa ndjehet e urryer nga një pjesë e publikut atje.

Këngëtarja e hitit “You Had Me” është kritikuar për veshjen e saj dhe për përdorimin e theksit amerikan gjatë ceremonisë së Brit Awards në vitin 2007.

Megjithatë ajo nuk mund ta kuptojë pse është grumbulluar kaq shumë urrejtje nga bashkëkombësit e saj për të.

“Shumë njerëz në këtë vend më urrejnë. Më duket se i zemëroj njerëzit. Unë jam gjithmonë në listën e atyre që vishen më keq dhe më duket si i bëj njerëzit shumë nervozë”, është shprehur këngëtarja për Mail on Sunday’s Live.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here