Ajo u bë e famshme për martesën me aktorin 51-vjeçar, Doug Hutchison, edhe pse është vetëm 17-vjeç.

Tashmë Courtney Stodden nuk lë rast pa u përpjekur të tërheqë vëmëndjen e mediave. Këtë radhë ka realizuar disa foto vetë në plazhet e Malibusë dhe i ka hedhur në Twitter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here